Zaznacz stronę

Czy wnętrza muszą być nudne? Spokojne i w stonowanych barwach? Zdecydowanie nie! Wnętrza naszych pomieszczeń przedstawiają nasze dusze. Nie pozwólmy aby stały się miałkie i nieciekawe, bo osoby nas odwiedzające nas tak odbiorą. Należy jednak pamiętać, że jeśli nie mamy zmysłu aranżacji lepiej skorzystać z usług jakie oferuje dekorator wnętrz. Specjalista dopasuje wnętrza do naszego temperamentu i stworzy z nich wspaniałą całość.

Styl

Podstawą jest zdecydowanie się na konkretny styl pomieszczeń, jeśli chcemy aby nasze mieszkanie nie było nudne, skoncentrowanie się na baroku lub stylu nowoczesnym, określi pomieszczenie i zdecydowanie nikt nie uzna go za miałkie.

Kolorystyka

Każde pomieszczenie ma swoją funkcję, ale to, że śpimy w sypialni nie musi znaczyć, że wszystkie kolory mają być pastelowe, bajkowe. Taka kolorystyka nadaje się dla pokoju dziecięcego, nie dla dorosłych aktywnych osób. Salon także nie musi być tradycyjnie pomalowany na biało lub beż. Powinniśmy dobrać kolory żywe, czerwień, fiolet, nawet czerń, można je balansować najlepiej bielą, ale także żółcią czy błękitem. Nasza aranżacja wnętrz powinna odzwierciedlać naszą wyobraźnię i duszę.