Zaznacz stronę

Każda kobieta kocha drogie kamienie i metale szlachetne, przedmioty te są pożądane przez miliony kobiet. Każda z nich posiada w swych zasobach wiele ozdobnych dodatków, nie muszą one jednak być wyjątkowo drogie, ważne aby dobrze się prezentowały na właścicielce i w połączeniu z odpowiednim strojem. Biżuterii jednak nie nosi się po domu, musi ona mieć swoje miejsce gdzie także może być podziwiana.
Biżuteria jak na świeczniku

Wieszak na biżuterię poza praktyczną funkcją przechowywania pięknych dodatków, jest wspaniałą dekoracja wnętrz, która zmienia się za każdym razem kiedy zmienia się biżuteria wisząca na nim. Wieszak jakby krzyczy „tak piękną biżuterię zakłada moja właścicielka! Zobaczcie!”. Nie ma wątpliwości, że stojąc na toaletce cieszy oko.
Biżuteria zawsze pod ręką

Takie przechowywanie biżuterii poza swymi dekoracyjnymi plusami ma również bardzo praktyczną zaletę, kolczyki, naszyjnik czy pierścionek jest zawsze pod ręką, wystarczy sięgnąć i założyć. Wieszak na biżuterię pozwala zapomnieć o grzebaniu w kuferku i poszukiwaniu odpowiedniego dodatku.

Wieszak na biżuterię jest świetnym rozwiązaniem na poplątane naszyjniki i pomieszane kolczyki. Jest także bardzo stylową dekoracją wnętrza garderoby, dlatego jeśli kobieta z twojego otoczenia nie ma takiego wieszaka, to masz już dobry pomysł na prezent.

Stylowy wieszak wieszak na biżuterię to również wyszukany pomysł na nietypowy upominek na firmową wigilię oraz dodatek do prezentu ślubnego. Wieszaczki nie kosztują dużo – zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.