Zaznacz stronę

Coraz więcej stylistów fryzur proponuje swoim klientkom niezawodny klasyk, czyli long Bob w nowym wydaniu. To bardzo modna fryzura, która pasuje niemal wszystkim typom urody.

 

Bardzo popularny od kilku sezonów long Bob, uznawany jest za jedną z najbardziej efektownych i ponadczasowych fryzur. Noszą ją, zarówno gwiazdy światowego formatu, celebrytki, jak i bizneswoman, które nie mają czasu na codzienną, kilkugodzinną stylizację swoich włosów. Long Bob pasuje niemal do każdego typu urody. Ta nieco dłuższa wersja klasycznego Boba, pozwala na zachowanie długości włosów do ramion. To fryzura, która pasuje, zarówno do włosów prostych, jak i falowanych. W przypadku pań posiadających twarz kwadratową lub trójkątną, long Bob jest w stanie zakamuflować zbyt szeroką szczękę lub za długą brodę. Odświeżony Bob w wersji Long jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet obawiając się radykalnych cięć. Wie wymaga on mocnego skracania włosów.

Niezawodny klasyk, czyli long Bob w nowym wydaniu. Wspaniała fryzura dla każdej kobiety

Odświeżony long Bob to cięcie, które można wykonać na włosach, sięgających maksymalnie do łopatek. Popularna jest także wersja, w której pasma sięgają do kości obojczykowych. To fryzura praktyczna, dzięki której można stworzyć niebanalny look. Kobiety pragnące codziennie prezentować się inaczej, mogą zdecydować się na lekkie zakręcenie włosów przy użyciu lokówki, karbownicy lub zwykłej prostownicy. Long Bob to także świetny pomysł dla kobiet mających problem z objętością swoich włosów. Dzięki suszarce z dyfuzorem, a także zastosowaniu suchego szamponu, można uzyskać wyraźne odbicie włosów od ich nasady. Zapobiega to ich zbyt szybkiemu przetłuszczaniu. Uniesienie pasm jest także świetnym rozwiązaniem dla kobiet mających z natury włosy cienkie, rzadkie, bardzo trudne do samodzielnej stylizacji. Long Bob doskonale prezentuje się, zarówno na włosach grubych, jak i nieco przerzedzonych pasmach. To fryzura, która pasuje do każdego koloru włosów. W połączeniu z efektownym balejażem, pasemkami lub ombre i sombre, można wyczarować olśniewający look na każdą okazję.

Popularny long bob- mała zmiana – duży efekt

Powracający w tym sezonie long.bob jest fryzurą utrzymującą się w trendach na rok 2022. To sposób cięcia, dzięki któremu można także optycznie wydłużyć i wyszczuplić twarz. Ta niezwykła metamorfoza pozwala w szybki sposób zapuścić włosy, co jest świetnym rozwiązaniem dla pań nieprzekonanych do zmiany. Spopularyzowany w ostatnim czasie przez Kim Kardashian long Bob to fryzura, którą pokochały wszystkie gwiazdy. Z uwagi na to, że można ją stylizować na różne sposoby, to propozycja dla kobiet, którym znudziło się posiadanie długich włosów i potrzebują wyraźnej, ale niezbyt radykalnej odmiany. Półdługie włosy, którymi wyróżnia się long Bob umożliwiają ich wygodne spięcie. Sprawdza się to szczególnie w trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych, uprawiania wybranej dyscypliny sportu, a także codziennych czynności w postaci gotowania czy sprzątania. Z praktycznego long Boba można także stworzyć efektowny kok bądź też inne, modne upięcie.

 

Uniwersalny long Bob to świetna fryzura dedykowana kobietom w każdym wieku. Dzięki niej można osiągnąć wspaniały rezultat, bez potrzeby radykalnego cięcia.