Zaznacz stronę

Ile razy tak myślałaś, a nie poszłaś? Z całą pewnością kilka razy w tym roku. Ale dość tego! Jak chcesz mieć piękne, zadbane i zdrowo rosnące włosy, najwyższa pora zrobić z nimi porządek. Zwłaszcza, że zbliża się jesień, a jeszcze póki co, nie trzeba się zbyt mocno opatulać.

Regularnie, znaczy zdrowiej

Włosy wymagają od czasu do czasu strzyżenia, nie tylko po to, aby sprawić sobie przyjemność nową fryzurą, czy zadbanym wyglądem chodzi się do fryzjera, ale głównie po to, aby zadbać o ich zdrowie, lepszą jakość. Podcinane końcówki nie rozdwajają się, włosy rosną gęściejsze, gdyż ich długość zostaje wyrównana, no chyba, że potrzebna Ci fryzura asymetryczna.

Łatwiejsze układanie włosów

Zauważ także, że za każdym razem, po wizycie u fryzjera, włosy znacznie lepiej się układają. Dzieje się tak za sprawą profesjonalnego strzyżenia, a to znacznie ułatwia sprawę. Kilka ruchów szczotką, grzebieniem, albo palcami i już można wyglądać nienagannie. Po za tym z dobrze układającą się fryzurą dużo lepiej się czujemy, a to dodatkowo sprawia, że także jesteśmy jeszcze bardziej atrakcyjne niż normalnie.

Odnowa biologiczna

Będąc już w salonie, może warto zrobić coś jeszcze dla siebie? Nawet nałożenie maseczki, która oczyści skórę, to już coś. A jeśli dodać przed tym zabieg oczyszczania skóry twarzy przez delikatne masowanie, to już efekt może być dużo bardziej WOW, niż normalnie, po samej poprawce fryzury. Także pyszna kawa może być tu doskonałym dodatkiem w czasie oczekiwania na zmianę koloru włosów.

A makijaż?

No właśnie, także nowy makijaż może być bardzo pomocny, zwłaszcza że trendy lubią się zmieniać. Po za tym, dobrze jest też nauczyć się czegoś nowego.

Na koniec nowy ciuch

Po wizycie u fryzjera nie zapomnij pójść jeszcze po nową sukienkę, bluzkę, albo spodnie, elegancki płaszcz też się może przydać. A co, jak wyglądać, to wyglądać. Może warto już pomyśleć o następnej wizycie i zabukować kolejny termin, ot chociażby za miesiąc? Potem może nie być już miejsc, bo wszyscy będą chcieli także dobrze wyglądać.