Przygotowania, jakie czynimy każdego roku przed latem, to głównie zażywanie beta karotenu, aby skóra była gotowa na duże ilości promieni słońca, ale także po to, aby szybciej zmieniała kolor na brązowy i ogólnie ładniej wyglądała.

Dobrze jest schudnąć
To może się okazać nie lada wyzwaniem, zwłaszcza że do kalendarzowego lata zostało już niewiele czasu, to zdrowszy wygląd do lata, jest nadal możliwy. Warto sprawdzić co się aktualnie spożywa i wyeliminować możliwie wszystko, co nie wpływa na cerę korzystnie, między innymi słodycze, kolorowe napoje, ale także smażone pokarmy, alkohol, czy na przykład zbyt dużo kawy.

Ruch to zdrowie
Jak wiadomo, ruch na świeżym powietrzu sprzyja nie tylko samopoczuciu, ale także dużo lepszej kondycji fizycznej, dzięki nawet już samemu spacerowaniu, można zrzucić kilka kilogramów, ale dodatkowo poprawić swoje dotlenienie komórek od wewnątrz, a to jest bardzo korzystne.

Masaże i lifting
To coś, co ma dobroczynny wpływ nie tylko ma skórę, ale także na poprawę krążenia krwi, a także pozbycie się starego, zniszczonego naskórka. Zabiegi, które są wykonywane w salonie odnowy, to sama przyjemność, ale także dodatkowy relaks, a także możliwość spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze oraz w otoczeniu pięknych zapachów.

Jak przygotować się na lato
Ciepło i słońce, wiąże się z tym, że będą znacznie bardziej odsłonięte nogi, ramiona, dekolt. A to obszary szczególnie wrażliwe na złą dietę, ale także zwyczajne ograniczenie się do samodzielnej pielęgnacji. Od czasu do czasu warto jest skierować się do specjalistów w dziedzinie, jaką stanowi odnowa biologiczna, aby poprawić nieco stan własnej cery, która po zimie może być nieco zszarzała i zaniedbana, ale to normalny stan rzeczy, spowodowany także brakiem słońca, a przez to także witamin.

Regularnie, znaczy lepiej
Nie ma nic gorszego, niż zaprzestanie korzystania z dostępnych udogodnień, a poza tym regularnie chodzenie na zabiegi odnowy, ma jeszcze taką zaletę, że daje lepsze efekty. To związane jest z dbaniem o siebie cały czas i nie zaprzestawanie tego. Bardzo łatwo jest „zapuścić się”, a tymczasem do lata coraz bliżej.