Zaznacz stronę

Zmiana owalu twarzy, to może kojarzyć się jedynie z ingerencją chirurgiczną, a także być może potem, nieestetycznymi bliznami. Nic z tych rzeczy! Istnieje wiele rozwiązań, które skutecznie mogą poprawić wygląd, przez zastosowanie jedynie wypełniaczy skóry. Niektóre z nich pozwalają na uwydatnienie jednych okolic, a inne na poprawę koloru cery. I tak zastosowanie substancji, które są wstrzykiwane, może spowodować na przykład dogłębne wypełnienie zmarszczek i bruzd, co jest niezwykle istotne na skórze twarzy. Bo dzięki wygładzeniu cery, można wyglądać znacznie młodziej, niż dotychczas, a takie zabiegi pozwalają na odmłodzenie o kilkanaście lat.

Kąciki ust
Czasem można powiedzieć, że kąciki ust, jeśli są opuszczone na dół, to oznacza to osobę, która jest zbyt smutna. A jeśli są one uniesione do góry, że osoba często się śmieje. W jednym i drugim przypadku, okazać się może, że taki stan rzeczy nieco szpeci twarz, albo sprawia, że osoba ma określone kompleksy. Wydawać by się mogło, że jedynym ratunkiem może być operacja plastyczna, ale innym rozwiązaniem może okazać się, coś takiego, co nazywane jest wypełniaczem, może tu chodzić o botoks, albo obecnie bardziej popularny kwas hialuronowy.

Kto zajmuje się zabiegami
Wyłącznie specjaliści z dość dobrym przygotowaniem i po praktyce pod okiem specjalisty w tej dziedzinie, gdyż Wolumetria twarzy to wymagający wiedzy i znajomości wielu aspektów kosmetologi zabieg. Najpierw przeprowadzany jest tak zwany wywiad, mający na celu wyeliminowanie przeciwwskazań, a potem nakreślany jest plan poprawy urody. To dobre rozwiązanie, które nie tylko pomaga poprawić urodę, ale może trwale wpłynąć na zmianę owalu, jeśli się go będzie powtarzało.