Zaznacz stronę

Tak naprawdę większość z nas ma już jakiś pomysł, odnośnie własnego stroju, na tę jedyną i niepowtarzalną noc w roku, kiedy większość świętuje. Nawet Ci co pozostają w domu, albo nie mają specjalnie planów, także bawią się i słuchają muzyki, a to dlatego że trudno oprzeć się zabawie, kiedy wokół panuje taka atmosfera zabawy.

Koronki i świecidełka
W tym roku dominują koronki, czyli wszelkie stroje, które mają na powierzchni elementy koronki, albo takie nieco bardziej przeźroczyste i wykończone koronkami. Jak zawsze na noc sylwestrową, także i w tym roku dopuszczalne są wszelkie formy świecidełek. Długie kolczyki, a także połyskujące bransoletki, szpilki i inne rodzaje obuwia, które mają w sobie elementy ozdobne.

Brokat we włosach
W tym roku dość modne są także włosy i to w kilku kolorach. Dobrze jeśli zostaną odpowiednio utrwalone, bo w czasie szaleństwa nocy balowej, fryzura może się nieco zniszczyć. Takie rzeczy, jak układanie włosów, warto poświęcić wykwalifikowanym specjalistom, także ich zdobienie będzie dobrym pomysłem. Poza typowymi brokatami, także cyrkonie oraz inne rodzaje świecidełek.

Jak wyszykować się samodzielnie?
Jak powtarzają osoby od stylizacji modowej, na tego rodzaju okazje, kiedy trzeba się ubrać na wyjście, przydaję się tak zwana „mała czarna”. Chodzi o klasyczną sukienkę w kolorze czarnym, do której pasują różnego rodzaju dodatki. To może być srebrna lub złota biżuteria, ale także innego rodzaju ozdoby, na przykład naklejki na paznokcie, które błyszczą i połyskują od wieczornego światła. Przydać się może także lakier do włosów i brokat, którym posypuje się przygotowaną wcześniej fryzurę, którą następnie spryskać należy lakierem.