Zaznacz stronę

Każdego roku, gdy nadchodzi czas gwiazdki, obdarowujemy się upominkami, ale także wzajemną pomocą. W tym magicznym czasie stajemy się bardziej życzliwi, a także serdeczniejsi oraz bardziej otwarci na różnego rodzaju propozycje. Jedną z nich może być przygotowanie do świąt własnego ciała, dzięki kuracjom w salonie odnowy biologicznej.

Każdy chce być piękny
W większości przypadków, na świąteczną kolację szykujemy odświętne stronie. W końcu Wigilia jest raz w roku, podobnie jak pierwszy i drugi dzień świąt. Niektórzy z nas, podróżują daleko, do swoich najbliższych, aby z nimi trochę pobyć. Inni odwiedzają rodzinę, która mieszka w różnych częściach kraju. To zrozumiałe, że chcemy wyglądać pięknie, młodo i odświętnie, zwłaszcza że często robimy sobie w takich okolicznościach pamiątkowe zdjęcia.

Zmęczona skóra
To typowy objaw, występujący u osób, mających mało czasu na codzienną pielęgnację. Zresztą, co tu dużo mówić, wiadomo że zwykłe kremy, nawet takie z najwyższej półki, to nie to samo, co maseczki nakładane w salonie odnowy, czy nawet masaże twarzy w nim wykonywane. Równie istotne dla wnikania substancji odżywczych, okazują się być zabiegi złuszczania naskórka, o wdzięcznej nazwie Mikrodermabrazja diamentowa.

Moc diamentów
Diamenty, to najtwardsze minerały na świecie, doskonale tną na przykład szkło. Ich drobinki stosuje się w wielu dziedzinach, między innymi jako polerki, czy na przykład urządzenia do wspomnianego już wcześniej zabiegu Mikrodermabrazji. To bardzo delikatny masaż całej twarzy, mający na celu usunięcie starego naskórka, a także pobudzenie skóry do szybszej odnowy biologicznej. Wszystko odbywa się pod bacznym okiem specjalisty, który nadzoruje pracę maszyny, a sam zabieg jest bardzo delikatny, ale jednocześnie dość skuteczny.

Dobry moment na odnowę
Chcąc nieco korzystniej wyglądać na święta, a także na zbliżającą się imprezę Sylwestrową, warto już teraz wybrać się na ten zabieg. Aby skóra mogła w pełni przygotować się na pobranie składników odżywczych ze stosowanych maseczek oraz wysokiej klasy kremów.