Zaznacz stronę

Żeby przejść metamorfozę trzeba się sporo napracować, nie chodzi tu tylko o samą przemianę wewnętrzną, chociaż ta też może być warta zainteresowania, ale także o wygląd zewnętrzny, bo ten ma za zadanie wywołać efekt WOW.

Zmiana wyglądu dzięki diecie
Schudnięcie, zwłaszcza jeśli poprzedzone zapowiedzą, że taki mamy plan, może być znaczące, jeśli uda się zrzucić chociaż kilka kilogramów. Nie ma to być jakaś drastyczna dieta, ale raczej coś, co sprawi, że wygląd oraz zdrowie od środka będzie się zmieniało, na takie bardziej pozytywne. Nawet osoby, które nie mają, aż takiej sporej nadwagi, ani obsesji na punkcie odchudzania, mogą spróbować trochę się odchudzić, bo fajnie jest mieścić się mniejsze rozmiary, a także odczuwać, jako taką lekkość. W czasie kuracji, takiej dobrze dopasowanej do nawyków żywieniowych danej osoby, bogatej w witaminy i minerały, powinno się wypijać spore ilości wody niegazowanej, aby uzupełniać na bieżąco zapotrzebowanie na nią.

Piękniejsza cera
Z powodu, tego że przy piciu wody, zaczynają się wydalać toksyny z naszego ciała, to także cera staje się piękniejsza. Skóra robi się gładsza, a także miękka i bardziej sprężysta. Jeśli do tego doda się jeszcze dobrej jakości krem odżywczy, a także zabiegi pielęgnacyjne, to efekt może być dość zaskakujący i to pozytywnie.

Nowe ubrania
Mając już takie dobre zaplecze całej metamorfozy, jaki jest zmiana wyglądu na lepszy, zdrowszy i pogodniejszy, można się samodzielnie nagrodzić kupując sobie nowe ubrania. Zazwyczaj okazuje się, że wysiłek był spory, ale było warto. Teraz pozostaje kolejna praca do wykonania, a mianowicie trzeba takowy stan utrzymać. A to do najłatwiejszych zadań nie należy, zwłaszcza jeśli lubi się ciasto do kawy, albo podjadać pomiędzy posiłkami.

Zmiana fryzury i piękny makijaż
Na zakończenie przemiany wyglądu zewnętrznego, przydać się może zmiana fryzury, a także piękny makijaż, po to żeby całość była bardzo efektowna. W takim, nowym wydaniu można się gdzieś wybrać, tak aby wszyscy mogli zauważyć nasz nowy wygląd.