Zaznacz stronę

Witamy wszystkie piękne Panie (i Panów również),

Jest to pierwszy post z naszego cyklu wpisów o modzie i urodzie.

Jesteśmy pasjonatami fryzjerstwa, kosmetyki, urody oraz jak wszyscy entuzjastami mody i designu. Ten mały zakątek Internetu o nazwie „Czas na Odnowę”,  ma za zadanie dostarczać Wam ciekawych i przydatnych informacji nie tylko z zakresu wykonywanych przez nas usług ale także i przede wszystkim dotykać ciekawych tematów odnośnie piękna, pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, makijażu i wszystkiego, co miłe 🙂

Zamiłowanie do piękna zainspirowało nas do dzielenia się doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej praktyki w tym zakresie.

Blog jest prowadzony przez Zespół Salonu Fryzjersko Kosmetycznego „Czas Odnowy” na Warszawskim Grochowie. Dzięki naszemu doświadczeniu poświadczonemu certyfikatami jesteśmy w stanie merytorycznie i mamy nadzieję praktycznie opisywać codzienne sprawy i dylematy każdego z nas.

Mamy nadzieję, że nasza pasja i zacięcie znajdzie w Was wyraz uznania. Cieszymy się ze wspólnej podróży którą teraz rozpoczynamy.

Poza blogiem znajdziecie nas również na Facebooku i Google+ tam z kolei zamieszczamy nasze najnowsze stylizacje. Co ciekawsze postaramy się dodawać również tutaj.

Życzymy przyjemności 🙂